Venetian Box Chain Necklace Hollow 14K Yellow Gold 22" | Kay Outlet

Have a question about Venetian Box Chain Necklace Hollow 14K Yellow Gold 22"?
Need help with this Venetian Box Chain Necklace Hollow 14K Yellow Gold 22"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 14K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 22 |
| Necklace Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Box |
| Chain Width | 1.3 |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 22 in |
| Width | 1.3 mm |
| Height | 1.3 mm |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Box |