Twisted Oval Link Chain Necklace Hollow 18K Yellow Gold 16" | Kay Outlet

Have a question about Twisted Oval Link Chain Necklace Hollow 18K Yellow Gold 16"?
Need help with this Twisted Oval Link Chain Necklace Hollow 18K Yellow Gold 16"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 18K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 16 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Fancy |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 16 in |
| Width | 16 mm |
| Height | 15 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Fancy |