Rope & Box Chain Necklace 2.46mm Hollow 10K Two-Tone Gold 22" | Kay Outlet

Have a question about Rope & Box Chain Necklace 2.46mm Hollow 10K Two-Tone Gold 22"?
Need help with this Rope & Box Chain Necklace 2.46mm Hollow 10K Two-Tone Gold 22"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 22 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Rope |
| Chain Width | 2.46 |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 22 in |
| Width | 2.46 mm |
| Height | 2.46 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Rope |