Previously Owned Men's Cuban Curb Chain Necklace Solid 14K Yellow Gold 22" Length | Kay Outlet

Have a question about Previously Owned Men's Cuban Curb Chain Necklace Solid 14K Yellow Gold 22" Length?
Need help with this Previously Owned Men's Cuban Curb Chain Necklace Solid 14K Yellow Gold 22" Length?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 14K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 22 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cuban |
| Chain Width | 8 |
| Chain Solidity | Solid |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 22 in |
| Height | 8 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cuban |