Previously Owned 1-gram Fine Gold Bar Signet Ring 14K & 24K Yellow Gold | Kay Outlet

Have a question about Previously Owned 1-gram Fine Gold Bar Signet Ring 14K & 24K Yellow Gold?
Need help with this Previously Owned 1-gram Fine Gold Bar Signet Ring 14K & 24K Yellow Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Setting Only | false |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Metal 2 Type | Gold |
| Metal 2 Gold Karat | 24K |
| Ring Design | |
|---|---|
| Ring Style | Fashion |
| Standard Ring Size | 7.0 |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 17.9 mm |
| Height | 17.9 mm |