Polished Bamboo Hoop Earrings 10K Yellow Gold 34mm | Kay Outlet

Have a question about Polished Bamboo Hoop Earrings 10K Yellow Gold 34mm?
Need help with this Polished Bamboo Hoop Earrings 10K Yellow Gold 34mm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 4.5 mm |
| Height | 34 mm |