Oval Hoop Earrings 14K Yellow Gold 25mm | Kay Outlet

Have a question about Oval Hoop Earrings 14K Yellow Gold 25mm?
Need help with this Oval Hoop Earrings 14K Yellow Gold 25mm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 2 mm |
| Height | 26 mm |