"Mrs" Cursive Necklace 14K Yellow Gold 18" | Kay Outlet
Select Your Metal: Yellow Gold

Have a question about "Mrs" Cursive Necklace 14K Yellow Gold 18"?
Need help with this "Mrs" Cursive Necklace 14K Yellow Gold 18"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 0.25 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cable |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 0.25 in |
| Width | 19 mm |
| Height | 6.37 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cable |