Men's Textured Dog Tag Necklace Stainless Steel & Black Resin 24" | Kay Outlet

Have a question about Men's Textured Dog Tag Necklace Stainless Steel & Black Resin 24"?
Need help with this Men's Textured Dog Tag Necklace Stainless Steel & Black Resin 24"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | White |
| Metal 2 Type | Resin |
| Metal 2 Color | Black |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 24 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Rolo |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 24 in |
| Width | 27 mm |
| Height | 54 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Rolo |