Men's Hollow Geometric Chain Link Necklace Stainless Steel & Yellow Ion Plating 24" | Kay Outlet

Have a question about Men's Hollow Geometric Chain Link Necklace Stainless Steel & Yellow Ion Plating 24"?
Need help with this Men's Hollow Geometric Chain Link Necklace Stainless Steel & Yellow Ion Plating 24"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | White |
| Metal Plating Type | Ion-Plated |
| Plating Color | Yellow |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 24 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Link |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 24 in |
| Width | 7 mm |
| Height | 24 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Link |