Men's Black Spinel Skull Necklace Stainless Steel & Black Ion Plating 24" | Kay Outlet

Have a question about Men's Black Spinel Skull Necklace Stainless Steel & Black Ion Plating 24"?
Need help with this Men's Black Spinel Skull Necklace Stainless Steel & Black Ion Plating 24"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Spinel |
| Stone Color | Black |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 4 |
| Stone Class | Natural |
| Stone Setting | Bezel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | White |
| Metal Plating Type | Ion-Plated |
| Plating Color | Black |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 24 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Curb |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 24 in |
| Width | 18 mm |
| Height | 37 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Curb |