Mama Bear & Heart Charm Bracelet 14K Yellow Gold 7.25" | Kay Outlet

Have a question about Mama Bear & Heart Charm Bracelet 14K Yellow Gold 7.25"?
Need help with this Mama Bear & Heart Charm Bracelet 14K Yellow Gold 7.25"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 7.75 |
| Bracelet Clasp Type | Lobster |
| Bracelet Chain Type | Cable |
| Bracelet Width | 10.4 |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7.75 in |
| Width | 10.4 mm |
| Height | 7.15 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cable |