Disco Bead Station Necklace Hollow 14K White Gold 18" | Kay Outlet

Have a question about Disco Bead Station Necklace Hollow 14K White Gold 18"?
Need help with this Disco Bead Station Necklace Hollow 14K White Gold 18"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | White |
| Gold Karat | 14K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 18 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Bead |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Height | 2.5 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Bead |