Cubic Zirconia Necklace Round-cut Sterling Silver | Kay Outlet

Have a question about Cubic Zirconia Necklace Round-cut Sterling Silver?
Need help with this Cubic Zirconia Necklace Round-cut Sterling Silver?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 10 |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | White |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 18 |
| Necklace Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Cable |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Width | 10 mm |
| Height | 23.75 mm |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Cable |