Butterfly Beaded Anklet 10K Yellow Gold 10" | Kay Outlet

Have a question about Butterfly Beaded Anklet 10K Yellow Gold 10"?
Need help with this Butterfly Beaded Anklet 10K Yellow Gold 10"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Anklet |
| Bracelet Length | 10 |
| Bracelet Clasp Type | Spring-Ring |
| Bracelet Chain Type | Bead |
| Bracelet Width | 11.8 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 10 in |
| Width | 11.8 mm |
| Height | 10.25 mm |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Bead |