Bow Necklace 14K Yellow Gold 16" | Kay Outlet

Have a question about Bow Necklace 14K Yellow Gold 16"?
Need help with this Bow Necklace 14K Yellow Gold 16"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 18 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cable |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Width | 12.9 mm |
| Height | 9.2 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cable |