Black Onyx Bead Stud Earrings 6mm 14K White Gold | Kay Outlet

Have a question about Black Onyx Bead Stud Earrings 6mm 14K White Gold?
Need help with this Black Onyx Bead Stud Earrings 6mm 14K White Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Onyx |
| Stone Color | Black |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 6 |
| Stone Class | Natural |
| Stone Setting | Other |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | White |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Friction |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 6 mm |
| Height | 6 mm |