Black Enamel Love Knot Necklace 14K Yellow Gold | Kay Outlet

Have a question about Black Enamel Love Knot Necklace 14K Yellow Gold?
Need help with this Black Enamel Love Knot Necklace 14K Yellow Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Enamel |
| Gold Karat | 14K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 17.99 |
| Necklace Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Cable |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 17.99 in |
| Height | 19.75 mm |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Cable |