Angel Wing Dangle Earrings 14K Yellow Gold | Kay Outlet

Have a question about Angel Wing Dangle Earrings 14K Yellow Gold?
Need help with this Angel Wing Dangle Earrings 14K Yellow Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Drop |
| Earring Back Type | Euro Wire |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 14 mm |
| Height | 26 mm |