6.25mm Diamond-Cut Miami Cuban Curb Chain Necklace 24K Yellow Gold Vermeil Sterling Silver 22" | Kay Outlet

Have a question about 6.25mm Diamond-Cut Miami Cuban Curb Chain Necklace 24K Yellow Gold Vermeil Sterling Silver 22"?
Need help with this 6.25mm Diamond-Cut Miami Cuban Curb Chain Necklace 24K Yellow Gold Vermeil Sterling Silver 22"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Vermeil |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 24K Gold Vermeil |
| Metal Plating Type | Gold Plate |
| Metal 2 Type | Sterling Silver |
| Plating Color | Yellow |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 22 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Curb |
| Chain Solidity | Solid |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 22 in |
| Width | 6.25 mm |
| Height | 6.25 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Curb |