3.2mm Snake Chain Necklace Hollow 10K Yellow Gold 20" | Kay Outlet

Have a question about 3.2mm Snake Chain Necklace Hollow 10K Yellow Gold 20"?
Need help with this 3.2mm Snake Chain Necklace Hollow 10K Yellow Gold 20"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 20 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Snake |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 20 in |
| Width | 3.2 mm |
| Height | 3.2 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Snake |