Luck Symbols Charm 14K Tri-Tone Gold | Kay Outlet

Have a question about Luck Symbols Charm 14K Tri-Tone Gold?
Need help with this Luck Symbols Charm 14K Tri-Tone Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 14K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 15.84 mm |
| Height | 30.8 mm |